DÜNYA

İtalyan doktorlardan korkunç koronavirüs tespiti

Dünya Sağlık Örgütü'nün talimatını hiçe sayan İtalyan doktorlar, yaptıkları otopside Covid19 Virüsü olmadığını Kan pıhtılaşmasına sebep olan bir bakteri olduğunu buldular.

Dünya Sağlık Örgütünün Coronavirüsten ölenlere otopsi yapmayın talimatına İtalyan doktorlar itaat etmediler ve ölüme neden olan şeyin virüs değil bir bakteri olduğunu buldular. Bu kan pıhtılarına neden oluyor ve hastanın ölümüne neden oluyor.

Journal'in haberine göre, İtalya "Yaygın damar içi pıhtılaşması"ndan (Thrombosis) başka bir şey olmayan Covid-19 denilen şeyi bertaraf ediyorlar. Ve onunla savaşmanın yolu, yani tedavisi "antibiyotikler, iltihap gidericiler ve antikoagülantlar" iledir.

Dünya için bu sansasyonel haber, Covid-19 tarafından üretilen cesetlere otopsi yapan İtalyan doktorlar tarafından üretildi. İtalyan patologlara göre başka bir şey daha var, "Solunum cihazları ve yoğun bakım birimleri hiç gerekli değildi".

Bundan dolayı İtalya'da protokollerin değiştirilmesi başladı, İtalya'ya göre küresel salgın WHO tarafından meydana çıkarıldı ve yükseltildi, bu tedaviyi Çinliler bildikleri için bu salgını az hasarla atlatmayı başardılar.

Bakteri, iltihap ve oksijen yetmezliği üreten 5G elektromanyetik radyasyon ile çoğaltılıyor. Covid-19'a yakalananların tek yapmaları gereken Kan sulandırıcı doğal ürünler kullanmak gerekir.. Bunun nedeni, korona virüsün kan pıhtılaşmasına neden olduğunun gösterilmesidir, bu da bedenin damarda kan pıhtılaşması geliştirmesine mecbur bırakır ve kan akmaz ve kalbe ve akciğerlere oksijen taşımaz, bu da nefes alamaması nedeniyle insanın hızla ölmesi ile sonuçlanır.

İtalya'da doktorlar, ölü bedeni kesip kol bacak ve bedenin diğer kısımlarını açtılar. Damarların kan ile genişlediğini ve kanın pıhtılaştığını kavradılar. Tüm damarlar ve arterler pıhtılar ile dolu olduğunu, bu kanın normal şekilde akmasını ve tüm organlara, başlıca beyne, kalbe ve akciğerlere oksijen taşımasını engellediğini ve hastanın ölümü ile sonuçlandığını tespit ettiler.

Bu teşhisi keşfedince, İtalyan Sağlık Bakanı hemen koronavirüs tedavi protokollerini değiştirdi. Hastalara doğal kan sulandırıcılar verildikten sonra bu hastalar iyileşmeye başladılar. Bu yeni yöntemin sonucu olarak, Sağlık Bakanlığı tek bir günde 14,000 den fazla hastayı evlerine gönderdi.

Şimdi WHO bir çok ölümü örtbas ettiği ve dünyada birçok ülkede ekonomi çöktüğü için dava edilecek; bedenlerin otopsi yapılmadan hemen yakılmasını veya gömülmesini ve bunların son derece kirletici olarak etiketlenmesini neden emrettikleri şimdi anlaşılıyor.

Yorumlar 14 Yorum
Günün Manşetleri