DÜNYA

Koronavirüsü şakası başına dert açtı! Hapsi isteniyor

Metroda koronavirüsü şakası yaptı olanlar oldu! Blogcunun 5 yıla kadar hapsi isteniyor..

Moskova metrosunda yapılan şaka olay oldu! Blogcu Karomat Dzhaborov ve arkadaşı tarafından yapılanlar paniğe neden olduğu için beş yıla kadar hapsi isteniyor..

KORKU DOLU ANLAR
Blogcu Karomat Dzhaborov ve arkadaşı tarafından Moskova metrosunda yapılan şaka metrodakilere korku dolu anlara yarattı. Moskova metorsunun en yoğun hatlardan birinde siyah bir eşofman ve yüz maskesi takan Dzhaborov şaka yaparken arkadaşıda o anları saniye saniye kayıt altına alıyor.

Görüntülerde aniden yere düşerek ve acı çekmeye başlayan Dzhaborov birkaç kişinin yardım etmek için yanına gelemsiyle iyice çırpınmaya başlamsı insanlarda paniğe neden oluyor ve yardıma gelen insanlar internetten izlediği Koronavirüs videolarıyla yerde yatadan Dzhaborov'unda aynı belirtilere sahip olduğunu düşünerek hızla Dzhaborov'un yanından ayrılıp metrodaki diğer insanları uyarmak için “Koronavirus! Koronavirus!” diye bağırarak kaçıyorlar. 

5 YILA KADAR HAPSİ İSTENİYOR
Metro istasyonuna ulaşır ulaşmaz acele ederek metrodan inmeye çalışanlar izdiham ve yaralanmalara neden oluyorlar. Mertoda yapılan şakanın paniğe neden olarak izdiham ve yararlanmalara neden olmasıyla Blogcu Karomat Dzhaborov ve arkadaşı 5 yıla kadar hapisle yargılanıyor.

Yorumlar
Günün Manşetleri