EKONOMİ

Dolar ve altındaki yükseliş sonrası AK Parti'den ilk açıklama! Kriz senaryoları boşa çıkacak

Döviz ve altın fiyatlarının dün rekor üzerine rekor kırmasının ardından AK Parti'den açıklama geldi. Parti Sözcüsü Ömer Çelik sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada her türlü kriz senaryolarının boşa çıkarılacağını söyledi.

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, altın ve döviz rakamlarındaki seri artışın ardından sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklama yaptı.

Çelik paylaşımında, ''Hükümetimizi ve bakanlarımızı hedef alan propagandaların amacını ve siyasi adresini biliyoruz. Bunları defalarca gördük. Bunların itibarı ve siyasi geleceği yoktur.'' ifadelerini kullandı.

Ömer Çelik'in açıklamasından satırbaşları şu şekilde:

''HEDEFLERİMİZE YÜRÜMEYE DEVAM EDECEĞİZ''

Türkiye yükselmeye devam eden güçtür. Ekonomide, dış politikada, terörle mücadelede, iç politikada, sosyal politikalarda hedeflerimize yürümeye devam edeceğiz. “Millet siyaseti”mize karşı “lejyoner siyaseti” ile karşı çıkanların propagandalarının amacını görüyoruz.

''MİLLETİMİZ KENDİSİ İÇİN ÇALIŞANLARIN YANINDADIR''

Milletimizin talimatları ile konjonktüre dayanmayan, kalıcı ve sürekliliği olan politikalarla ekonomimizin, güvenliğimizin ve demokrasimizin gücünü garanti altına alan adımları atmaya devam edeceğiz. Milletimiz kendisi için çalışanların yanındadır.

''KALICI VE SÜREKLİLİĞİ OLAN BİR EKONOMİ''

Amacımız konjonktürel olmayan, gelecek nesiller için kalıcı olan yapıları oluşturmaya devam etmektir. Kalıcı ve sürekliliği olan kararlarla ekonomimizi milli çıkarlarımızı ve güvenliğimizi teminat altına almaya devam eden politikalar uygulamak siyasi hareketimizin varlık sebebidir.

''KRİZ SENARYOSUNU BOŞA ÇIKARACAĞIZ''

Hükümetimiz Cumhurbaşkanımızın dirayetli yönetimi ile dimdik ayaktadır. Her türlü kriz senaryosunu şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da boşa çıkaracağız ve hedeflerimize yürüyeceğiz.

''GELECEĞE KARARLILIKLA YÜRÜYORUZ''

Refah, güvenlik, adalet ve demokratikleşme üreten politikaları her türlü etkiden koruyacak kalıcı imzalar atma yolunda geleceğe kararlılıkla ve güçle yürüyoruz. Siyasetimizi konjonktürel etkilere teslim etmeye çalışan propagandaları yine boşa çıkaracağız.

Sürekli kriz senaryolarının emrine girerek, Hükümetimizi ve bakanlarımızı hedef alan propagandaların amacını ve siyasi adresini biliyoruz. Bunları defalarca gördük. Bunların itibarı ve siyasi geleceği yoktur.

Yorumlar
Günün Manşetleri