GÜNCEL

Başörtüsüne saldırmıştı bakın komşularına neler yapmış

Geçtiğimiz günlerde Karaköy'de yürüyen gençlerin başörtüsüne saldıran kadının komşuları da psikopat kadının yaptıklarından bıkmışlar.

Bildiğiniz üzere birkaç gün önce Karaköy'de yaşanan saldırının videosunun sosyal medyaya düşmesiyle birlikte toplumsal tepki çığ gibi büyümüştü.

Emniyet güçleri tarafından gözaltına alınan psikopat kadının komşuları da isyan etti. Saldırganla aynı mahallede yaşayan Selahattin Kaya, “Buradan geçerken de esnaf olarak da zaman zaman şikayetlerimiz oluyordu. Bunu polise de bildirdik” dedi.

MADDE ALDIĞINI DÜŞÜNÜYORUZ

“Buradan geçerken küfürlü konuşmaları oluyordu. Biz müdahale edemiyorduk. Yanılmıyorsam psikolojik sorunları vardı. Ama çok ağır küfürler ediyordu. Biz de olayı televizyonda gördükten sonra onun olduğunu anladık. Akli dengesinin yerinde olmadığını düşünüyorum. İnsanlar kendisine tepki gösterdiğinde müdahale ediyordu. Hakaret edip şiddet kullanıyordu. Ailesi yok. Burada tek başına kalıyor. Burada kırdıkları şeyler oluyordu. Madde aldığını düşünüyoruz. Saldırıda onun da etkisi olabilir.”

Saldırganın hal ve hareketlerinden bıkan bir dğer mahalle sakini ise isyanını şu sözlerle anlattı: 

“Burada kalan kadın buradaki herkese saldıran bir kadın. Vahşi bir kadın. Mal sahibi bile evinden çıkartamıyor. Mahkeme, belediye uğraşıyorlar. Burası küçük bir merdivenaltı. Burada yatıyor. Burada uyuşturucu hap falan hepsi var. Psikopat, saldırgan bir insan. Mal sahibi de başörtülü diye onlara da saldırıyor. Kovalıyor buradan mal sahibini. Başörtülülere saldırıyor, birisi laf attığı zaman ona saldırıyor” 

Yorumlar
Günün Manşetleri