GÜNDEM

Binali Yıldırım ile eşi Semiha Hanım’ın son durumu nasıl?

Koronavirüs siyaseti de vurdu! Hürriyet Gazetesi Abdülkadir Selvi bugünkü köşe yazısında koronavirüs salgınından etkilenen siyasetçileri ve son durumlarını yazdı.

Hürriyet köşe yazarı Abdulkadir Selvi, koronavirüs testleri pozitif çıkan Binali Yıldırım ile eşi Semiha Hanım’ın son durumunu anlattı. Binali Yıldırım ile eşi Semiha Hanım, en çok torunlarını özlemişler.

Abdülkadir Selvi'nin yazısından ilgili kısım şöyle;

Virüsün dünyaya yayıldığı Çin’in Vuhan kentinde hayat neredeyse normale döndü ama Ankara, neredeyse Vuhan oldu. Ankara’daki vaka artışının nedenlerine ilişkin araştırmalar yapılıyor.Çankırı, Çorum, Kırşehir, Erzurum, Sivas ve Kırıkkaleliler başta olmak üzere İç Anadolu’nun özeti olan Ankara’da yazın memleketine gidenler, dönüşte virüsle birlikte geliyorlar.

VİRÜS SİYASETÇİLERİ DE VURDU

Düğünler, cenazeler, akraba ziyaretleri ve toplu ulaşım virüsün yayılmasında etkili oluyor. Bir de Ankara geçiş güzergâhında olduğu için tatilden dönenler ya da tatile gidenler ile memlekete ziyarete gidip dönenlerin uğrak noktası olunca, virüs Ankara’ya toplanmış oluyor.Allah’tan ki Meclis kapalı. Ancak buna rağmen koronavirüs siyasetçileri vurmaya başladı. 

EN SON ÖZTRAK'TA DA ÇIKTI

Eski başbakanlardan AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’dan sonra CHP Sözcüsü Faik Öztrak’ın da COVID-19 testi pozitif çıktı.

BÖCEK SÜRECİ AĞIR GEÇİRİYOR

Yoğun bakıma alınan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, süreci ağır geçirenlerden. Hastalarımızın hepsine Allah şifa versin.

BABACAN HASTANEDEN ÇIKTI

Ali Babacan’ın tedavisi tamamlanarak hastaneden çıktı. Karantina süreci evde devam edecek. Eşi Zeynep Hanım’ın ise tamamen atlattığı söyleniyor. 

SEMİHA HANIM İLK GÜN RAHATSIZLANMIŞ

Binali Yıldırım ile eşi Semiha Hanım’ın ilaç tedavisi de dün itibarıyla tamamlanmış. Semiha Hanım ilk gün halsizlik yaşayıp ateşlenmiş. Binali Bey daha hafif atlatmış. Şimdi ilaç tedavileri tamamlanmış ama karantina süreci devam edecek. Bu sırada en çok torunları özlemişler. Onlarla da cep telefonundan görüntülü olarak görüşmek suretiyle hasret gidermişler.

Yorumlar 1 Yorum