GÜNDEM

Cem Yılmaz kadına şiddet kendi mahallesinden olunca eleştiremedi!

Birçok ünlü isimden tepki alan Ozan Güven'le ilgili bir mesaj da yıllardır samimi olduğu yakın dostu Cem Yılmaz'dan geldi.

Ünlü oyuncu Ozan Güven, bir süredir birlikte olduğu Deniz Bulutsuz'a şiddet uyguladığı iddialarıyla gündemde.

Birçok ünlü isimden tepki alan Ozan Güven'le ilgili bir mesaj da yıllardır samimi olduğu yakın dostu Cem Yılmaz'dan geldi.

Birkaç gündür Ozan Güven'in sevgilisine şiddet uyguladığı yönündeki haberlere sessiz kalan Cem Yılmaz, bugün arkadaşını eleştirmeden üstü kapalı bir paylaşımda bulundu.

"HER ŞEY BİRBİRİNE GİRİYOR"

Konuda tarafsız olduğunu vurgulayan Yılmaz, "Sevgili arkadaşlar. Kadına şiddet meselesinin 'tarafı' olmak diye bir duruşum söz konusu bile değildir.  Bu konu tartışmaya kapalı bir konudur. Arkadaşım üzerinden 'Sen de bir şey söyle' isteğinizi anlamakla beraber, konu hakkında çok üzgün olmak dışında bir halim yoktur. Yapmayın. Sosyal medya üzerinden bu meseleyi yazmak çizmek istememek ile başka çirkin duyguları, düşünceleri karıştırıp bu sefer siz linç kazanı kaynatıyorsunuz. Her şey birbirine giriyor. Çok üzgünüm." ifadelerini kullandı.

ÜNLÜ OYUNCU HAZAL KAYA TEPKİ GÖSTERDİ

Ünlü oyuncu Hazal Kaya, Ozan Güven tarafından bir saat boyunca dövüldüğünü iddia eden sosyal medya danışmanı Deniz Bulutsuz’a destek vererek Twitter hesabından ard arda paylaşımlarda bulundu.

Önce “Ya ben şuna takılıyorum, ne zannediyorsunuz mesela bu kadın, çocuk, hayvan döven öldürenlerin 3 kolu 5 bacağı mı var? Hepsi toplumdan soyutlanmış psikopatlar mı? Asla! Çoğu çevresinden saygı, sevgi, takdir gören birileri. Önümüzdeki örnekte olduğu gibi… #OzanGuven” diyen Kaya’nın, daha sonra yazdığı mesajla da Güven’in yakın arkadaşı ünlü komedyen Cem Yılmaz’a gönderme yaptığı iddia edildi.

Yorumlar
Günün Manşetleri