GÜNDEM

Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık esnafı yalnız bırakmadı

Normalleşme adımları kapsamında 1 Haziran’dan itibaren birçok işyeri kapılarını tekrar açarken Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık da esnafları ziyaret ederek sorunlarını ve taleplerini dinledi.

Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, normalleşme süreciyle birlikte 1 Haziran’da faaliyetlerine tekrar başlayan esnafları ziyaret ederek hasbihal etti.

VATANDAŞIN DERDİNİ DİNLEYİP SOHBET ETTİ

Başkan Muzaffer Bıyık’a AK Parti Darıca İlçe Başkanı Ufuk Acay da eşlik etti. İstasyon Caddesi üzerinde esnaf ve vatandaşlarla sohbet eden Başkan Muzaffer Bıyık, vatandaşlarla da çay içip sohbet etti.

Esnafın taleplerini ve sorunlarını da dinleyen Başkan Muzaffer Bıyık, normalleşme süreciyle birlikte zor günleri hep birlikte geride bırakacaklarını ifade etti. Başkan Muzaffer Bıyık, esnaf ziyaretinde maske de dağıtırken hayırlı işler temennisinde bulundu.

BAŞKAN BIYIK: “ESNAFIN HER ZAMAN YANINDAYIZ”

Esnafı her zaman önemsediklerini ifade eden Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, “Ben de esnaflıktan gelen biri olarak esnafımızın durumunu çok iyi anlıyorum. Bu süreçte esnafımız biraz zor günler geçirdi. Devletimiz de yeni ekonomi paketleriyle esnaf ve vatandaşlarımıza katkı sunuyor. Normalleşme süreciyle birlikte bu süreci hep birlikte el ele vererek atlatacağız. Türkiye, koronavirüs sürecinde dünyaya örnek oldu. Darıca Belediyesi olarak bizler esnafımızın her zaman yanında olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Darıca esnafı da kendilerini yalnız bırakmayan ve yanlarında olan Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık’a ilgisinden dolay teşekkür etti.

Yorumlar
Günün Manşetleri