GÜNDEM

Fahriye Evcen'den oğlunun 1. yaşı için duygusal paylaşım

Rol aldığı dizilerdeki başarısıyla adından söz ettiren oyuncu Fahriye Evcen, 1 yaşına giren oğlu Karan için sosyal medya hesabından duygusal bir paylaşım yaptı.

Fahriye Evcen, 29 Haziran 2017 'de meslektaşı Burak Özçivit ile evlendi. Evliliklerini Karan adını verdikleri bebekle taçlandıran çift, dün çocuklarının 1. yaşını kutladı. 

İlk annelik deneyimini yaşayan oyuncu 1 yaşına giren oğlu için duygusal bir paylaşım yaptı. Evcen "Senin canın yandığında, bir sızı saplanıyor kalbime.. Sen meğer kalbimin ta kendisiymişsin" dedi.

"HEP İYİ OL KARAN'IM"
oğlu Karan ile evlerinin bahçesinde çekilen bir fotoğrafı Instagram hesabından paylaşan Evcen, altına şu notu düştü: "Karan'ım.. Gülüşün dünyada duyduğum en güzel ses, kokun aldığım en güzel koku.. Gözlerin gördüğüm en güçlü ışık.. Gökyüzündeki yıldızdan da, güneşten de daha parlak bana yüzün.. Kutup yıldızım... Sen gülünce içimde çiçekler açıyor. Senin canın yandığında, bir sızı saplanıyor kalbime.. Sen meğer kalbimin ta kendisiymişsin... Kalbim... Hep iyi ol Karan'ım. Ve bil ki, bu uzun yolda ben hep senin yanındayım. Daha önce hiç bu kadar anlamlı gelmemişti bunu söylemek; İyi ki doğdun oğlum. İyi ki... Annen"

Yorumlar
Günün Manşetleri