GÜNDEM

Fenerbahçe'ya transfer olan Mesut Özil İstanbul'da

Fenerbahçe, Arsenal'ın Türk asıllı Alman futbolcusu Mesut Özil'in transferi için görüşmelere başlandığını duyurdu. Yıldız futbolcu Mesut Özil, Fenerbahçe ile sözleşme imzalamak için İstanbul'a geldi.

Yıldız futbolcu ve ailesini taşıyan özel uçak Atatürk Havalimanı Genel Havacılık Terminali'ne iniş yaptı. Özil'i havaalanında Emre Belözoğlu ve kulüp yöneticileri karşıladı. Özil, yapılan röportajda, "Çok mutluyum. İnşallah her şey çok güzel olacak. Taraftarımıza teşekkürlerimi sunuyorum" dedi.

Sarı-lacivertli ekip, transfer görüşmelerine başladığını açıkladığı Mesut Özil'in Londra Havalimanı'ndan fotoğrafını paylaşmış yapılan açıklamada, "Kulübümüz, transfer süreçlerini ilerletmek için Mesut Özil'i İstanbul'a getiriyor" denilmişti. Mesut Özil de İstanbul'a geldiği uçağın içinden ailesiyle fotoğraf paylaşmıştı.

"Türkiye'ye ve Fenerbahçe'ye geleceğim için çok mutluyum"

Fenerbahçe'nin transfer görüşmelerine başlandığını duyurduğu Mesut Özil, NTV'de yayımlanan Yüzde Yüz Futbol programına telefonla bağlanarak açıklamalarda bulundu.

Çok heyecanlı olduğunu belirten Mesut, "Çok heyecanlıyım, konuşmalarımdan da bellidir ben Fenerbahçeliyim. Türkiye'ye ve Fenerbahçe'ye geleceğim için çok mutluyum. Allah'a şükür oldu. O yüzden çok mutluyum ve heyecanlıyım. Fenerbahçeli olarak o formayı giymeyi Allah nasip etti. İnşallah da formayı gururla taşıyacağım ve takım için elimden geline yapacağım" ifadelerini kullandı.

Mesut Özil, form durumuyla ilgili olarak ise "Birinci takımla antrenman yapıyordum, son olarak Almanya'ya uğramıştım, İngiltere'ye döndüğümde de karantina altındaydım. Bayadır maç oynamıyorum ama vücut olarak fitim" şeklinde konuştu.

Yorumlar 1 Yorum
Günün Manşetleri