GÜNDEM

FETÖ’cü Enes Kanter o görüşmeler için para ödemiş!

ABD’nin New Jersey Demokrat milletvekili kendisine iş başvurusu yapan ABD-Türk vatandaşından şüphelendi. Olayın ardında ise FETÖ çıktı.

Kendisine iş başvurusu yapan ABD-Türk vatandaşından şüphelendi bağlantılarını araştırdı! Olayın ardında ise FETÖ çıktı. FETÖ’cü olduğunu tespit ettiği kişiyi işe almadı. FETÖ'cü Enes Kanter ise görüşme yapabilmek için para ödemiş..  İşte ABD’nin New Jersey Demokrat milletvekilinin yaşadıkları..

4'TEN FAZLA İSİM BAŞVURMUŞ
ABD meclisinde ve senatosunda da 4’ten fazla ismin hem iş başvurularının hem de görüşme taleplerinin aynı şekilde incelenerek reddedildiği ortaya çıktı. Senatörlere ‘Türkiye’yi konuşmak istiyoruz” diye başvuru yapanların da soruşturulduğu öğrenildi. FETÖ bağlantısı olan kişilerin randevu almakta çok zorlandığını söyledi.

ENES KANTER PARA ÖDEMİŞ
FETÖ’cü Enes Kanter’in ise yüklü ödemeler yaparak ilgili kişilerle görüştüğü ortaya çıktı. Senatörlerin artık Türkiye’yi gerçek anlamda temsil eden kişilerle görüşmek istediği öğrenildi. Öyle ki, Türk temsilcilerle görüşen bir senatör, ziyaretçilere “Bugüne kadar hep FETÖ üyeleri gelip, Türkiye’yi kötüledi. Siz niye gelmediniz, biz sizlerle görüşmek istiyoruz” dediği öğrenildi.

Akşam'ın haberine göre; 8 kongre çalışanı, senatoda ‘Gülen sempatizanı çalışan’ sayısında ciddi bir azalma olduğunu doğruladı. Öte yandan New Jersey, Pensilvanya, Virginia ve Maryland gibi eyaletlerde de FETÖ çalışanlarının yarı yarıya azaltıldığı iddia edildi.

Yorumlar
Günün Manşetleri