GÜNDEM

Halit Ergenç'den Ozan Güven'e destek!

Kendisinden 17 yaş küçük sevgilisine şiddet uyguladığı için 13.5 yıl hapsi istenen Ozan Güven'e oyuncu arkadaşı Halit Ergenç'ten destek geldi.

Oyuncu Ozan Güven, sosyal medya uzmanı sevgilisi Deniz Bulutsuz'a, evinde saatlerce darp uyguladığı gerekçesiyle haftalardır gündemde.

Kendisinden 17 yaş küçük sevgilisine şiddet uyguladığı için 13.5 yıl hapsi istenen Güven, başrol oynadığı Babil dizisinin yapım şirketiyle anlaşmalarını feshetti. Bir mekan çıkışı aracına binerken konuşan Halit Ergenç ise, Babil dizisinde başrolü paylaştığı Ozan Güven hakkında gündeme damga vuracak ifadeler kullandı.

HAYIRLISI OLSUN

Güven'in Babil dizisinden ayrılmasıyla ilgili açıklama yapan Halit Ergenç, "Ozan'ın takdiridir. Ben Ozan'ı çok severim, uzun zamandır da tanırım. Sevgimiz baki. Böyle bir olay geldi başına. Ben buradan alnının akıyla çıkacağını düşünüyorum. Mutlaka adalet yerini bulacaktır. Öyle bir karaktere sahip olduğuna hiç şahit olmadım. Mutlaka orada bir şey olmuştur. Adalet çözecektir olayı. Herkesin hakkında hayırlısı." dedi.

Yorumlar 2 Yorum
Günün Manşetleri