GÜNDEM

Hollywood yıldızları Başkan Erdoğan'ın doğum gününü kutladı

Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın 67. doğum günü, ünlü aktör Jason Statham'ın da aralarında bulunduğu Hollywood'un ünlü isimleri tarafından kutlandı.

Atlas Sineması açılışının hemen ardından Başkan Erdoğan, Hollywood'un ünlü isimleri ile bir araya geldi. Ünlü sanatçılar Başkan Erdoğan'ın doğum günü için bir sürpriz hazırladı. Başkan Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ile doğum günü pastasını keserek sürprizi hazırlayanlara teşekkürlerini iletti.

BAŞKAN ERDOĞAN'A DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ YAPILDI

Atlas 1948 Sineması ile İstanbul Sinema Müzesi Açılış Programı'na katılan Başkan Erdoğan'a, programa katılan Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ve eşi Pervin Ersoy ile oyuncu Jason Statham, oyuncu Josh Harrnett, yönetmen-senarist Guy Ritchie ve eşi Jacqui Ainsley, Yapımcı Ivan Atkinson, Miramax CEO'su Yapımcı Bill Block'un da aralarında bulunduğu Hollywood oyuncu ve yapımcıları tarafından doğum günü sürprizi yapıldı.

HATIRA FOTOĞRAFI DA ÇEKİLDİ

Başkan Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ile doğum günü pastasını keserek teşekkürlerini iletti. Erdoğan, konuk isimlerle hatıra fotoğrafı da çektirdi.

Yorumlar 1 Yorum
Günün Manşetleri