GÜNDEM

İsmail Küçükkaya'dan dikkat çeken Fatih Portakal açıklaması! Bire bir konuştuklarını anlattı

FOX TV'de sabah haberlerinin sunucusu İsmail Küçükkaya, Fatih Portakal'ın istifasına ilişkin yaptığı açıklamada "Fatih Portakal kişisel, şahsi ve ailesel bir karar verdi. Aradığımda da bunu anlattı bana.'' diyerek sürecin detaylarını anlattı.

Habertürk'te Kübra Par'ın sunduğu Açık ve Net programında soruları yanıtlayan Küçükkaya, Fatih Portakal'ın Fox TV'yi bırakmasıyla ilgili şunları söyledi:

"Fatih Portakal kişisel, şahsi ve ailesel bir karar verdi. Aradığımda da bunu anlattı bana. 'Birader ben 53 yaşındayım' dedi ve anlattı, şudur, şudur diye, 'iklimi de biliyorsun' dedi, 'yaşadıklarımızı, sen de yaşıyorsun'' dedi. Bunlar bire bir onunla benim 35 dakika yaptığım telefon konuşmasından öğrendiklerim.

''UZUN YILLAR DEVAM ETMEK İSTİYORDUM''

"Ben daha önce yayın yönetmeninden öğrendim, sonra devam ettik. Durum netleşince Fatih'i aradım.

Fatih şöyle söylüyor; 'Ben ailevi, kişisel nedenlerle, hayat biçimine dair kaygılarım nedeniyle böyle bir karar verdim' diyor. Dolayısıyla bir insanın böyle açıklama yaptıktan sonra inanmak düşer bize.

Ben Fatih'le 7 yıl adeta partner gibi çalıştık. Ben sabah, o akşam. Ben bunun uzun yıllar devam etmek istiyordum. Bu sene olmadı."

Yorumlar 1 Yorum
Günün Manşetleri