GÜNDEM

Kayserispor'dan açıklama! Berna Gözbaşı'nın locasına saldırıldı

Kayserispor Kulübü, Sivasspor maçı sırasında kulüp başkanı Berna Gözbaşı'nın kızının ve diğer aile fertlerinin bulunduğu locaya bir saldırı düzenlendiğini açıkladı.

Süper Lig'in 5. haftasında Kayserispor ile Sivasspor karşı karşıya geldi. Kayserispor Kulübü, konuk ekibin 3-1'lik üstünlüğüyle sona eren karşılaşmada bir grup holiganın Başkan Berna Gözbaşı'nın locasına saldırı düzenlediğini duyurdu.

Yapılan açıklama şu şekilde:

Kamuoyu Bilgilendirme

17.10.2020 Cumartesi günü Sahamızda oynadığımız Demir Grup Sivasspor maçı sırasında aralarında Başkanımız Sayın Berna GÖZBAŞI’nın kızının ve diğer aile fertlerinin bulunduğu locaya bir saldırı gerçekleşmiştir.

Pandemi nedeniyle rakip takım taraftarlarının bulunmadığı ortamda, Sayın Berna GÖZBAŞI’nın geçmişte ÖSS derecesi bulunan ve Türkiye’nin yetiştirdiği ender gençlerden biri olan kardeşi Ozan GÖZBAŞI’nı darp eden, kızının yasanan arbedede nefesinin kesilip, bayılmasına neden olan bu kişileri "Kayserispor Taraftarı" olarak görmemiz mümkün değildir.

Kulüp Başkanımız Sayın Berna Gözbaşı ve kardeşi Ozan GÖZBAŞI başta olmak üzere tüm Gözbaşı ailesine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, yaşanan olayı şiddetle kınıyoruz…

Hes Kablo Kayserispor Kulübü