GÜNDEM

Korkunç cinayet! Kafasını ve kollarını kesip araziye attılar

Ankara'da akıllara durgunluk veren bir cinayet yaşandı. Bir kaç gün önce bulunan kesik baş ve kadın gövdesinin kime ait olduğu belirlendi. İşte korkunç olayın detayları..

Çankaya'da 9 Şubat'ta kesik baş ve kadın gövdesi bulunmuştu. Korkunç cinayetin ayrıntıları ortaya çıktı. Cesetin 58 yaşındaki Melahat Ayhan'a ait olduğu belirlendi. Katilin, Ayhan ile akraba olan ve yıllar önce evlenmek istemesine rağmen evlenemeyen Mehmet Köse olduğu ortaya çıktı. 

VÜCUDUNU PARÇALAMIŞ
9 Şubat günü Ankara'nın Çankaya ilçesi İmrahor deresi mevkisinde halı yıkama dükkanı olan bir vatandaş, metruk arazideki köpeklerin kavga ettiğini gördü. Olay yerine giden vatandaş köpeklerin yanında derisi yüzülmüş halde bir insan başı olduğunu gördü. Olay yerine gelen Ankara Emniyet Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri, sabaha kadar süren çalışmalar neticesinde, cinayete kurban gittiği belirlenen kişinin vücut kısmını, olay yerine 600 metre uzaklıkta buldu.

SAĞ KOLU BULUNAMADI
Soruşturmayı derinleştiren ekipler, olay yerinde buldukları bıçak ve cesedin porselen dişlerinden yaptıkları çalışma ile kayıp olduğu ihbarı ile ailesince aranan Melahat Ayhan'ın (58) kimliğine ulaştı. Ayhan'ın cesedi oğlu tarafından teşhis edildi.

YILLAR ÖNCE EVLENMEK İSTEMİŞ
Kellesinden 600 metre uzakta bulunan cesedin sağ kolunun olmadığı görüldü. Cesedin Ayhan'a ait olduğu belirleyen ekipler, Ayhan ile akraba olan ve yıllar önce evlenmek istemesine rağmen evlenemeyen Mehmet Köse'nin (58) izine ulaştı.

ZANLI İNTİHAR ETTİ
Mamak'ta bir gecekonduda saklandığı belirlenen Köse'yi gözaltına almak için 10 Şubat'ta adrese giden Cinayet Büro Amirliği ekipleri, katil zanlısının cansız bedeni ile karşılaştı. Köse'nin, saklandığı metruk evde kendini astığı belirlendi. Köse ile Ayhan'ın başka kişilerle evlendikleri halde görüşmeyi sürdürdükleri, ikili arasında çıkan tartışmanın sonucunda olayın kavgaya dönüştüğü ve Köse'nin Ayhan'ı öldürerek, intihar ettiği öğrenildi.

Yorumlar 1 Yorum
Günün Manşetleri