GÜNDEM

Özcan Deniz'e eski eşi Feyza Aktan'tan korkunç suçlamalar! Özcan Deniz'den Feyza Aktan'a yanıt geldi

Özcan Deniz'in eski eşi Feyza Aktan'ın açıklamaları gündeme bomba gibi düştü. Feyza Aktan şiddet gördüğünü söyledi. Korkunç suçlamalara ise Özcan Deniz'den cevap geldi.

Özcan Deniz, 2018 yılında kendisinden 20 yaş küçük Feyza Aktan ile evlendi. İkilinin evlilikleri ise uzun sürmedi. Ortak çocukları olmasına rağmen boşanma kararı aldılar. Fakat boşanma olaylı bir hale geldi. İkili arasında sular durulmuyor. Son olarak Feyza Aktan'ın ortaya attığı iddialar ortalığı karıştırdı. Özcan Deniz'den Feyza Aktan'ın suçlamalarına cevap geldi.

Feyza Aktan, iki yıl önce anlaşmalı olarak boşandığı, çocuğunun babası Özcan Deniz hakkında, 'zincirleme şekilde kasten yaralama', 'kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma', 'hakaret' ve 'tehdi' suçlarından, abisi Ercan Deniz hakkında da, 'konut dokunulmazlığının ihlali', 'zincirleme şekilde yaralama', 'tehdit', 'hakaret' ve 'devletin kurum ve organlarını aşağılama' suçlarından şikayetçi oldu. 

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na sunulan suç duyurusu dilekçesinde şu iddialara yer verildi:

''Feyza Aktan’ın hamile olduğu dönemde Özcan Deniz, evlenmeden önce bir evlilik sözleşmesi yapmak istedi. Sözleşmede, Aktan’ın evlilik birliğinden doğmuş olan ve doğacak tüm haklarından feragat ettiği, bir katkı payı talep etmeyeceği gibi hükümler yer almaktaydı.''

''25 Ocak 2018’de Deniz’in, Aktan’ı eski sevgilisi Buse Narcı’yla aldattığı haberleri çıktı. Deniz, evi terk edip arkadaşına giden Aktan’ı tehditle eve getirip kapıyı kilitledi. Aktan kurtulmaya çalıştı, ancak Deniz boğazına yapışarak tokatlar attı ve kafasına vurdu.''