GÜNDEM

Özlem Gürses yine rezil oldu! Trol haberi ciddiye aldı

Halk TV programcısı Özlem Gürses, “Bahçeli’nin aşı yaparken canını yakan Gülnaz Şırınga darp edildi” diye servis edilen trol habere inanıp programında bunu gerçekmiş gibi dile getirdi.

Halk TV programcısı Özlem Gürses, “Bahçeli’nin aşı yaparken canını yakan Gülnaz Şırınga darp edildi” diye servis edilen trol habere inanıp programında bunu gerçekmiş gibi dile getirince sosyal medyada alay konusu oldu.

Özlem Gürses, “Sayın Bahçeli’ye aşı yapan bir hemşire vardı. O hemşirenin darp edildiğini siz biliyor muydunuz? Ben de Gazete Pencere’de okudum ve aklım durdu. Numune Hastanesi acil servisinde tedavi altına alınmış bu hemşire hanım. Adı Gülnaz Şırınga: “Neye uğradığımı anlamadım. Arkamdan gelen 4 kişi aniden sopalarla vurmaya başladı. Kendisine vururken bir yandan da “Canımızı acıtanın canına okuruz.” diye bağırdıklarını söyledi. Sayın Bahçeli’ye aşı yaptığı için, onun canını acıttıklarını düşündükleri için bu kadıncağızı darp etmişler.” dedi.

BİNNAZ ŞIRINGA İSİMLİ BİR HEMŞİRE YOK"

Özlem Gürses’in iddiası Sağlık Bakanlığına soruldu.

Bakanlık "İddia edildiği gibi bir olay yaşanmadı. Ankara’da Binnaz Şırınga isimli bir hemşire yok" açıklamasında bulundu.

Yorumlar 20 Yorum
Günün Manşetleri