GÜNDEM

Sadakatsiz dizisindeki o sahne sosyal medyayı salladı! Asya Derin'e meydan okudu İşte Sadakatsiz son bölümde yaşananlar

Geçtiğimiz haftaki bölümünde cinayet incelemesi sahnesi ile ekranlara damga vuran Sadakatsiz'in yeni bölümü heyecanlı anlara neden oldu. Sadakatsiz'de yaşananlar sosyal medyayı ayağa kaldırdı. İşte 'Sadakatsiz' son bölümde yaşananlar

Kanal D ekranlarında yayınlanan 'Sadakatsiz' dizisi dün akşam 17. bölümüyle ekranlara geldi. Asya ile Derin’in savaş kılıçlarını çektiği son bölümde; Asya’nın Derin’i eve çağırıp ona gerçekleri gösterdiği sahne olay oldu. İşte 'Sadakatsiz' son bölümde yaşananlar ve Asya’nın Derin’e meydan okuduğu sahneye yapılan yorumlar…

Başrollerini Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen, Özge Özder'in paylaştığı 'Sadakatsiz' dizisinin 10 Şubat Çarşamba akşamı yayınlanan 17’nci bölümüne Asya ve Derin’in sahnesi damga vurdu. 

Son bölümde; oğlu Ali’nin gitmesine söylemesiyle bir hayli kırılan Asya, her şeyi bırakıp gitmeye karar verdi. Ancak kararını sorgulamak için herkesten uzağa gittiği gece, onun Tekirdağ’da kalmasını isteyen Volkan eski evine geldi.

VOLKAN PİŞMAN OLDU 
Asya'nın evinde ağlayan Volkan’ın pişmanlığı dikkat çekerken, Derin’in Ali ile ilgili gerçek düşüncelerinin ortaya çıkması dengeleri tamamen değiştirdi.