GÜNDEM

Skandal görüntüler! Şarkıcı Halil Sezai 67 yaşındaki adamı dövdü

Şarkıcı Halil Sezai'in İstanbul Tuzla'da mahalle sakinleri ile tartıştığı ve bir kişiyi darp ettiği haberi magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Halil Sezai'nin darp ettiği kişinin 67 yaşındaki bir adam olduğu ortaya çıktı. Gözaltına alınan Halil Sezai serbest kalırken, o anların görüntüleri ortaya çıktı...

Ünlü Şarkıcı Halil Sezai'in İstanbul Tuzla'da mahalle sakinleri ile tartışması ve 67 yaşındaki bir adamı da tekme tokat dövdüğü anlara ait skandal görüntüler ortaya çıktı.

Olay dün sabah saatlerinde Tuzla'da yaşandı. Sokakta çekim yapan şarkıcı Halil Sezai, mahalle sakini olduğu ifade edilen bir kişiyle tartışma yaşadı.

Çekime izin vermeyen bu kişiyle Sezai ve yanındakiler kavga etti. Darp edildiğini öne süren kişinin şikayeti üzerine Halil Sezai ve yönetmen Aytaç Ağırlar, Taner Okçular ve Ecem Ağırlar ifadeleri alınmak üzere polis merkezine götürüldü. 4 kişi ifadelerinin ardından serbest bırakıldı. Öte yandan olayla ilgili güvenlik kamerası görüntüleri çıktı. Görüntülerde Halil Sezai ve beraberindekilerin tartıştıkları kişiye vurdukları da görülüyor.

'Ezan mı okuyorsun sen' deyip...

Halil Sezai'nin darp olayında skandal görüntüler ise son dakika olarak düştü. Halil Sezai'nin öldüresiye dövdüğü 67 yaşında olan Hüseyin Meriç adlı yaşlı adam “Beni döverken kelime-i şehadet getirdim, ‘Ezan mı okuyorsun lan sen?’ diye daha çok dövdü.” dedi. 

GÖZALTINA ALINDI

Şarkıcı Halil Sezai, İstanbul Tuzla'da bir kişiyi darp ettiği iddiasıyla gözaltına alındı. Halil Sezai'nin mevcutlu olarak adliyeye sevk edileceği belirtildi.

Yorumlar 10 Yorum
Günün Manşetleri