GÜNDEM

Terim'in kızları isyan etti!

Fatih Terim'in koronavirüs testinin pozitif çıktığını duyurmasının ardından kızı Merve Terim Çetin ve Buse Terim Bahçekapılı zehir zemberek açıklamalarda bulundu.

Galatasaray'da Abdurrahim Albayrak'ın ardından teknik direktör Fatih Terim'in de koronavirüs testi pozitif çıktı.

Koronaya yakalandığını resmi Twitter adresi üzerinden duyuran Terim şu ifadeleri kullanmıştı: Bugün yapılan test sonuçlarına göre Corona Virüs sonucum pozitif çıkmıştır. Hastanede emin ellerdeyim. Merak etmeyin. En kısa zamanda haberleşmek üzere..

"HAYATIMIN EN KÖTÜ SANİYELERİNİ YAŞIYORUM"

Buse Terim Bahçekapılı ise Twitter adresinden, "Çok şey söylemek istiyorum ama kelimeleri seçemiyorum.. Nefesim daralıyor ve hayatımın en kötü saniyelerini yaşıyorum. Yaşadığım korku tarifsiz, yanında olamamanın verdiği acı daha tarifsiz." siteminde bulundu.

"ALLAH BELANIZI VERSİN"

Terim'in koronavirüse yakalandığı açıklamasının ardından kızı Merve Terim Çetin'den zehir zemberek bir açıklama geldi. Terim, "Sizin Allah belanızı versin! Hepiniz Allahınızdan bulun!" ifadelerini kullandı.

TERİM DE LİGLERİN DEVAM ETMESİNE İSYAN ETMİŞTİ

Terim düzenlediği basın toplantısından şu ifadelere yer vermişti:

"Florya'nın her tarafını dezenfekte ettik. Dünkü antrenmanda oyuncular soyunma odasında soyunmak istemedi. Her odayı yeniden kendilerine göre tekrar dezenfekte ettik. Söylenenle eylem birbiriyle örtüşmüyor. Bizim maçta bin kişi olsa, 9 maçta 9-10 bin kişi yapar. Bu kadar insanı hangi bilimsel yaklaşım ve tedbirle oynatıyorsunuz?

İki hafta sonra milli takım arası var. O zamana kadar erteleseydiniz. O zamana kadar vakalar biterse, çarşamba-pazar oynardık. Benim çocuklarımın (futbolcular) canı neden önemli değil? Ben bunu Türk futbolu adına söylüyorum. Ülke olarak yeri geldiği zaman her yerde beraber olabiliyoruz, burada neden olamayalım? TFF 2. Lig, TFF 3. Lig ve Bölgesel Amatör Lig'e Allah yardım etsin. Süper Lig ve TFF 1. Lig bir nebze imkanlara sahibiz. BAL'ı düşünemiyorum. İstediğinizi şampiyon ilan edin ama birilerine zarar gelecekse oynamayalım. Ben paranoya yapan bir adam değilim, komplo teorileri de üretmem ama hepimiz paranoyak olduk.

Yorumlar 4 Yorum
Günün Manşetleri