GÜNDEM

Terörist Fetullah Gülen ölüm döşeğinde!..

FETÖ elebaşı Fetullah Gülen'in ağır hasta olduğu, örgüt mensuplarının cenaze hazırlıklarına bile başladığı iddia edildi.

Son alınan bilgilere göre, FETÖ elebaşı Fetullah Gülen ağır hasta. Suikast şüphesiyle sürekli doktor değiştiren elebaşı, etrafında kimseye güvenmediği için dışarı bile çıkamıyor. FETÖ'nün sözcüsü Osman Şimşek'in örgüt elebaşı Gülen'in 'başarılı bir ameliyat geçirdi' tweetinin ardından operasyonun 'basur' ameliyatı olduğu ileri sürülmüştü. Oysa Gülen'in geçirdiği ameliyatın daha ciddi bir ameliyat olduğu iddia edildi.

CENAZEYİ GÖMME PLANI

Sabah'ın haberine göre, Gülen'in yakın çevresi ile dahi görüşmeyi kestiği, yanındaki örgüt mensuplarının da 'cenaze' ile ilgili hazırlıkları planlamaya başladığı iddia edildi. Örgüt mensuplarının cenazeyi nereye gömecekleri konusunda da tartıştıkları ifade ediliyor. Hatta Gülen ölürse nasıl bir yol izleyeceklerine dair bir rota çizmek için sürekli toplandıkları da ileri sürüldü.

ÖRGÜTÜN BAŞINA KİM GEÇECEK

FETÖ elebaşı Gülen'in ölümünün ardından örgütün başına gelmesi beklenen en güçlü adayın Mustafa Özcan olduğu ileri sürüldü. Özcan'ın Türkiye imamı ve örgütün mali yöneticisi olduğu, bütün operasyon imamlarını kendisinin belirlediği, örgüte çok hâkim olduğu biliniyor. Diğer adaylardan biri de Abdullah Aymaz...

Bilindiği gibi Aymaz, FETÖ'nün Avrupa yapılanması yönetime vakıf ve örgütün en önemli isimlerinden.

Yorumlar
Günün Manşetleri