GÜNDEM

Yılmaz Özdil'in "Biz Bize Yeteriz Türkiyem" kampanyası tweetine tepki yağdı

Sözcü yazarı Yılmaz Özdil'den Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başlattığı kampanyaya tepki geldi. Özdil'in paylaşımına ise vatandaşlardan tepki yağdı..

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başlattığı ve 7 maaşını bağışlayarak katkıda bulunduğu kampanyaya Sözcü yazarı Yılmaz Özdil'den tepki geldi. Özdil'in paylaşımından sonra vatandaşlar mesaj yağdırdı..

5 MİLYON 200 BİN BAĞIŞ TOPLANDI
Dar gelirli vatandaşlara yardım amacıyla başlatılan kampanyaya Cumhurbaşkanı Erdoğan 7 maaşını bağışladı. MHP Lideri Devlet Bahçeli de 5 maaşıyla katkıda bulundu. Kampanyaya Ak Parti kabinesinden bağış yağdı. Kısa zamanda 5 milyon 200 bin liralık bir bağış toplandı. AK Parti başta olmak üzere tüm partilerimizin teşkilatlarını, belediye başkanlarımızı, bürokratlarımızı kampanyaya katılmaya davet edildi.

YILMAZ ÖZDİL'DEN TEPKİ ÇEKEN TWEET
Sözcü yazarı Yılmaz Özdil ise destek vermek yerine şaşırtan bir üslupla kampanyayı eleştirdi. Özdil, "Asrın liderimiz “duayla atlatacağız” demişti, kiminin parası kiminin duası, ben kampanyaya duayla katılmayı düşünüyorum..." dedi. Özdil'e kısa zamanda yüzlerce tepki mesajı geldi. 

İŞTE SOSYAL MEDYADA YILMAZ ÖZDİL'İN PAYLAŞIMINA GELEN TEPKİLER

Yorumlar 5 Yorum
Günün Manşetleri