MAGAZİN

2014'ten beri bilinci kapalı olan Kenan Işık'tan müjdeli haber! Daha önce bunların hiçbirini yapamıyordu

Spor yaptıktan sonra girdiği saunanın ardından fenalaşan Kenan Işık, o günden bu yana 6 yılı aşkın süredir bilinci kapalı olarak tedavi görüyordu. Kenan Işık'ın tedavisinde olumlu gelişmeler yaşandığı ve Kenan Işık'ın gözleriyle iletişim kurabildiği öğrenildi.

Altı yıldan fazladır yoğun bakımda olan ve bilinci kapalı olarak tedavisine devam edilen sanatçı Kenan Işık'tan müjdeli haber geldi. 

Işık'ın tedavisinde başarı elde edildiği ve artık önceki safhanın çok ilerisinde olunduğunu duyuran eşi Beril Işık'ın tüm sevenlerini tebessüm ettirecek sözleri bugün Sabah'ta Yüksel Aytuğ'un köşesinde yer aldı. 

''GÖZLERİ İLE KONUŞUYOR AMA TEPKİ VEREMİYOR HENÜZ''

Yüksel Aytuğ yazısında Kenan Işık'la ilgili verdiği haberde şunları aktardı:

"Uzun süredir koma halinde tedavi gören usta oyuncu ve sunucu Kenan Işık'tan müjdeli haber var. Benim de Ergun Uyar'ın sosyal medya paylaşımıyla haberim oldu...

 Müjdeyi, Işık'ın vefalı eşi Beril Hanım vermiş. Demiş ki: "Kenan Bey söylenenleri duyuyor. Gözleri ile konuşuyor fakat tepki veremiyor henüz. Yoğun bir biçimde fizyoterapi ve ergoterapi tedavisi görüyor. Bakışlarıyla etrafındakileri takip edebiliyor. Artık gözleriyle iletişim kurabiliyor. Tekerlekli sandalyesinde bazen tüm gün oturuyor"