MAGAZİN

Beşiktaş'ın Mısırlı yıldızı Muhammet Elneny Kur'an okurken çekildiği fotoğrafını paylaştı

Koronavirüs spor dünyasını da vurdu. Dünyanın neredeyse tüm ülkelerinde futbol ligleri iptal edilirken geçtiğimiz günlerde Türkiye'de de TFF liglerin ertelenmesi kararını açıklamıştı. Salgının etkisi devam ederken Beşiktaş'ın Mısırlı yıldızı Muhammet Elneny Kur'an okuduğu sırada çekilmiş olduğu bir fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaştı.

Çin'in Wuhan kentinden başlayarak dünyanın dört bir kenarına yayılan koronavirüs salgını futbol müsabakalarını da engelledi. Birçok ülkede ligler iptal edilirken benzer karar geçtiğimiz günlerde TFF'den geldi. Liglerin iptal edilmesiyle birçok yıldız futbolcu sahalardan uzak kaldı. Sporcular evlerinden çektikleri fotoğraf ve videoları sosyal medya hesaplarından paylaşmaya başladı. O isimlerden biri de Beşiktaş'ın Mısırlı yıldızı Muhammet Elneny oldu.

Beşiktaş'ın İngiliz devi Arsenal'den transfer ettiği 27 yaşındaki yıldız futbolcu Muhammet Elneny evinde Kur'an okurken paylaştığı bir fotoğrafını sosyal meyda hesabı üzerinden paylaştı.

Kur'an okuduğu bir görseli Instagram hesabından paylaşan Elneny, "Tüm problemlerin, endişelerin ve acıların çözümü, af dilemek ve iyimser olmak. Üzülmeyin, Allah bizim yanımızda" ifadelerini kullandı..

Yıldız oyuncu paylaşımına ''Üzülmeyin! Allah bizim yanımızda'' notunu da ekledi.