MAGAZİN

Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya aşkında bomba iddia

Geçtiğimiz günlerde objektiflere yakalanan ve ilişkileri belgelenen Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya hakkında bomba bir iddia ortaya atıldı..

Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya aşkı gündemden düşmüyor. İlişkileri yaş farkı yüzünden tartışma konusu olan ikilinin nikah masasına oturacağı iddia edildi. 

2018 yılında Defne Samyeli ile aşk yaşamaya başlayan Cem Yılmaz, haklarında ayrılık dedikoduları çıksa da her seferinde iddiaları yalanladı.

Geçtiğimiz yıl ekim ayında Cem Yılmaz sevgilisi Defne Samyeli ile birlikte Serenay Sarıkaya'nın baş rolünü üstlendiği Alice Müzikali'ni izlemeye gitti. Bunun ardından Yılmaz'ın Serenay Sarıkaya'ya ilgi duymaya başladığı iddiaları gündeme geldi.

Bu iddiaların üzerinde ilişkilerinde kriz çıkan Defne Samyeli ve Cem Yılmaz bunu aşamadı ve ayrılık kararı aldı. İhanet haberleri gündeme gelince, Defne Samyeli sosyal medya hesabından sert bir açıklama yaptı: "Benim özelim bana aittir. Kimsenin benim özel hayatımla ilgili merakını tatmin etmek gibi bir zorunluluğum, kimseye açıklama borcum yok. İnsanları kışkırtıp konuşturma ya da 'maksat haber olsun' mantığıyla dedikodu programlarına içerik sağlamak amacıyla devamlı yalan üreten anlayışı bu yaşımda hala hayretle izliyorum. İşini sağduyuyla yapan basın mensubu arkadaşlarımı yine tenzih ediyorum. Üstüne alınması gereken sözde magazin gazetecileri neyse en kısa zamanda ekmeklerini kazanacakları hayırlı, faydalı başka işler diliyorum..."