MAGAZİN

Hülya Avşar'dan 62 milyon liralık çiftlik yatırımı!

Hülya Avşar, Riva'da hali hazırda 62 milyon TL değerindeki arazisi üzerine yaptıracağı çiftlik evinden bahsetti. Avşar, çiftlik evinin projesinde kızı Zehra’nın da olacağını sözlerine ekledi.

Hülya Avşar, önceki gün Etiler’de bulunan Erol-Emrah Sevimlisoy Mimarlık Ofisi'nden çıkarken görüntülendi. Hayli keyifli olduğu görülen Avşar Kızı, gazetecilerle sohbet etti.

Geçtiğimiz günlerde 56 yaşındaki Hülya Avşar'ın, kızı Zehra Çilingiroğlu'na ofis tutmak için harekete geçtiği öğrenilmişti.

Sanatçı, "Aslında bizim hikayemiz biraz enteresan. Zehra iki sene önce hedefini koymuştu, mimarlık okuduğu için... Hep burada çalışmak istemişti, çünkü gerçekten baktığın zaman muhteşem bir hayat var burada, başarı var. Zehra’ya dedim ki, o kadar zor ki öğrenciyken böyle bir yerde staj yapıyor olmak. Sonra ben Erol Bey'i aradım, sağ olsunlar beni kırmadılar. Hem okuyup hem de stajını yapıyor. Böyle bir yerde eğitim alıyor. Kendilerine rakip yetiştiriyorlar."

Riva'daki arazisinden bahseden Avşar, "Riva'da çiftlik evi gibi bir şey düşünüyoruz. Benim hayalim oydu, başladık işte yavaş yavaş yapacağız. Çiftlik evinde tenis kortu da olacak. Sonrası Allah Kerim... Peynir ve yumurta için hayvanlar olabilir. İnek sağmayı denerim. Zehra’yla beraber yapıyorlar. Zehra henüz eğitiliyor ama her projede o şekilde eğitilecek” diye konuştu.