MAGAZİN

Juventus'un yıldızı Zeynep Bastık'ın canlı yayına girdi! Görenlerin ağzı açık kaldı! Bakın ne yazdı...

Ünlü şarkıcı Zeynep Bastık'ın Instagram üzerinden canlı yayın yaptığı esnalarda yayına katılan Juventus'un yıldızı Miralem Pjanic bakın ne yazdı....

Koronavirüs salgınının Türkiye'de yayılmaya başlamasının ardından uzmanlar ve devlet yetkilileri insanların evlerinden zorunlu olmadıkları sürece çıkmamaları gerektiği uyarısını yapmıştı. Bunun üzerine birçok sanatçı konserlerini iptal etti ve alternatif yollardan dinleyicileriyle buluşmaya başladılar.

Koronavirüs nedeniyle evine kapananlar için ünlü isimler harekete geçti. Sosyal medya hesapları Intagram'dan canlı yayın açarak sevenleriyle buluşuyorlar. Bu ünlülerden biri de Zeynep Bastık oldu. Bastık, Instagram'da canlı yayın yaparken ilginç bir an yaşandı. 

Juventus'un dünyaca ünlü orta saha oyuncusu Miralem Pjanic şarkıcı Zeynep Bastık'ın yayına bağlanarak attığı mesajlar görenleri şaşkına çevirdi. İşte o anlar...

Siyah-beyazlı ekibin Boşnak yıldızı Miralem Pjanic de o futbolculardan birisi... Juventus orta sahasının dinamosu olan 29 yaşındaki yıldız, ünlü türk şarkıcı Zeynep Bastık'ın Instagram'daki canlı yayınına katılarak ilginç ifadeler kullandı. Miralem Pjanic, Bastık'ın yaptığı canlı yayına 'Selamun aleyküm' diyerek giriş yaptı.