MAGAZİN

Kenan komutanın son halini görenler tanıyamadı

Sosyal medyaya yıllar önce düşen bir videosuyla milyonlarca kişi tarafından izlenen 'Kenan komutan' lakaplı fenomenin son hali yürek burktu.

Türkiye onu 11 yıl önce İstanbul’u kendisinin fethettiğini iddia ettiği video ile tanıyıp sevdi. Ardından kendisinin başrol oynadığı binlerce video çekildi.

Sosyal medyada birçok fotoğrafa montajı yapıldı.

Youtube’daki Kenan komutan serilerini milyonlarca hayranı izleyip güldü. Popülerliği ülke çapına ulaşan Kenan komutan duvarlara resimleri çizildi. 

Sosyal medya fenomeni yıllar sonra 56 saatlik sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu hafta sonunda Bursa sokaklarında içler acısı haliyle görüntülendi.

Bir elinde kolonya şişesi diğer elinde limon suyu ile yürürken ayakta durmakta zorluk çeken Kenan komutan sokağa çıkma yasağını ihlal edince vatandaşlar tarafından ihbar edildi. 

Olay yerine gelen polis ekipleri alkol almaya çalışan fenomeni uyardı. Polis ekiplerine covid-19'u öldürdüğünü belirten yaşlı adam "80 derecede kesin çözüm" diyerek ekipleri güldürdü.

Sosyal medyada her videosu milyonlarca kişi tarafından izlenen yaşlı adam kendisine eski videoları izletilince duygulandı.

Kısık sesi ile şarkı söyleyen Kenan komutan sesi istediği gibi çıkmayınca "Çok içtik bunu hayat bizi çok yordu be evlatlar çıkmaz tabi" diyerek sitem etti.

Yorumlar
Günün Manşetleri