MAGAZİN

Meydan Kuruluş Osman'a kaldı! Reyting rekortmeni diziden büyük fedakarlık

Koronavirüs salgını döneminde bazı diziler sezon finali yaparken birçoğu da çekimlerine ara verdi. Fakat çarşamba günlerinin reyting rekortmeni dizisi Kuruluş Osman, yeni bölümleriyle doludizgin devam ediyor. Bu süreçte kadrosunu üç yeni bomba isimle güçlendiren Kuruluş Osman çekimlerine ara verilecek mi? Gelecek haftalarda neler olacak? Diziye yeni katılan karakterler kimdir? İşte merak edilen soruların yanıtları...

Koronavirüs, medya dünyasını da vurdu. Salgın hastalığa karşı alınan tedbirler kapsamında birçok dizinin setleri iptal edildi. Bazı yapımlar sezon finali ilan ederken, kanallar yeni bölümlerini yayınlayamadıkları dizilerin yerine eski filmleri ve dizileri yerleştirdi.

RAKİPLERİ ARA VERDİ KURULUŞ OSMAN TAM GAZ DEVAM EDİYOR

Kuruluş Osman hayranları da tıpkı diğer dizilerin takipçileri gibi koronavirüs salgını nedeniyle dizinin yeni bölümlerinin yayınlanamayacağını düşünüyordu. Fakat beklenen olmadı. Kuruluş Osman dizisi bütün rakiplerinin ara verdiği yayın döneminde yoluna doludizgin devam ediyor.

HER HAFTA YENİ BÖLÜMÜ YAYINLANIYOR

Çarşamba günü yayınlanan dizilerden TRT 1'de Benim Adım Melek ve diğer yapımların birçoğu koronavirüs salgını sebebiyle yeni bölümüyle seyircisinin karşısına çıkamazken, Kuruluş Osman, her hafta yeni bölümüyle hayranlarıyla buluşuyor.

REYTİNG TAHTINDA KURULUŞ OSMAN OTURUYOR

Kuruluş Osman reyting sıralamalarında da zirveyi kimseye bırakmıyor. Total, ABC ve AB grubunda her çarşamba ilk sıraya yerleşen Kuruluş Osman, TV'de yayınlanan yeni bölümlerinin ardından sosyal medyada da binlerce kez izleniyor.