MAGAZİN

Nilgün Belgün'den Can Yaman'a flaş sözler!

Kısa süre önce Kıvanç Tatlıtuğ'a söyledikleri sebebiyle eleştiri yağmuruna tutulan Can Yaman'a bir darbede Nilgün Belgün'den geldi.

Magazin dünyası Can Yaman'ın söylediklerini konuşmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde bir televizyon programına katılmak için gittiği İspanya'da coşkulu bir kalabalık tarafından karşılanan oyuncu Can Yaman söyledikleriyle gündemde kalmaya devam ediyor.

BÜYÜK İLGİ DEĞİL PR ÇALIŞMASI

Can Yaman'ın sosyal medyada gündem olmasını sağlayan ilk olay yurt dışında coşkuyla karşılanır olmasıydı. Kısa süre sonra ortaya çıkan videoda Can Yaman'ı karşılayan grubun bir organizasyon firması tarafından reklam amaçlı çağrıldığı iddia edildi.

NİLGÜN BELGÜN TOPA TUTTU

Ünlü oyuncunun Kıvan Tatlıtuğ hakkında söyledikleri ayrı bir konu olarak soyal medyada çok konuşulanlar listesine girmeyi başardı. Can Yaman, Kıvanç Tatlıtuğ için“Kıvanç ağabeyin dizileri İspanya'ya satıldı mı bilmiyorum. Eğer satıldıysa öyle olur satılmadıysa yapacak bir şey yok. Başka bir oyuncunun dizisi izlenmiyorsa orada ünlü olması mümkün değil zaten.” demişti.

HAZMEDEMİYOR!

Genç oyuncuya bir cevap da Nilgün Belgün'den geldi. Belgün Yaman'ın sözlerine sert çıkarak "Can Yaman'ın yolun çok başındayken, Kıvanç Tatlıtuğ gibi oyunculuğuyla insanların kalbinde taht kurmuş birine laf etmesi bulunduğu yeri hazmedemediğini gösteriyor." dedi.

Yorumlar 1 Yorum
Günün Manşetleri