MAGAZİN

Nurgül Yeşilçay koronavirüs karantinasında geçen günlerini anlattı: 'Doğduğumdan beridir yapıyorum'

Koronanvirüs sebebiyle 'Evde Kal' kampanyasına katılarak sokağa çıkmayan ünlüler kervanına Nurgül Yeşilçay da katıldı. Nurgül Yeşilyaç karantina döneminde evde yaptıklarından bahsederek 'Çocuklu annelere çok üzülüyorum' dedi. Sağlık Bakanlığı'ndan gelen açıklama sonrasında İngiltere'de eğitim alan oğlunu yanına alan Nurgül Yeşilçay, karantina günlerini ve lise aşkını anlattı.

Koronavirüs ünlüler dünyasının yaşam tarzlarını da etkiledi. Birçok ünlü isim 'Evde Kal' çağrılarına uyarak sokağa çıkmadı. Şarkıcı evden konser verdi oyuncular ise canlı yayınlar sayesinde hayranlarıyla sohbet etti. Salgından korunmak maksadıyla evden çıkmayanlar kadrosuna ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay da katıldı. Nurgül Yeşilçay koronavirüs karantinasında yaptıklarından bahsetti...

Evde sürekli temizlik yaptığını ifade eden Nurgül Yeşilçay çocuğu olan annelere de çok üzüldüğünü söyledi. İşte Nugül Yeşilçay'ın açıkalamaları:

Sevdiklerim yanımda resim yapıyorum. Temizliğe sardım, yemek yapıyorum.

Çocuklu annelere çok üzülüyorum, çocukları zapt etmek zor, önereceğim şey boyama yaptırsınlar. Başka türlü çocukları zapt etmek çok zor.