MAGAZİN

Rasim Öztekin Seksenler'den ayrıldı mı? Meşhur sözüyle yanıt verdi

Ünlü oyuncu Rasim Öztekin, TRT'nin sevilen dizisi Seksenler'den ayrıldığına ilişkin çıkan haberlere 'İcat çıkarmayın' sözleriyle yanıt verdi.

Yapımcılığını Mint Productions'ın üstlendiği, başrollerini Özlem Türkad, Şoray Uzun, Ayşe Tolga, Yasemin Çonka, Ceyhun Fersoy, Begüm Öner ve Berat Yenilmez gibi isimlerin paylaştığı Seksenler dizisinde Raim Öztekin'in ise yeni sezonda yer almayacağına dair haberler gündeme oturmuştu.

Rasim Öztekin'in, kalp rahatsızlığı ve koronavirüs salgını nedeniyle bir süre setlerden uzak kalma kararı aldığı iddia edilmişti. Öztekin bu haberlere tepki gösterdi.

''İCAT ÇIAKRMAYIN! SEKSENLERDE'YİM''

Rasim Öztekin'in, kalp rahatsızlığı ve koronavirüs salgını nedeniyle bir süre setlerden uzak kalma kararı aldığı belirtilmişti. Fakat Öztekin bu iddiaları yalanladı.

Rasim Öztekin, Instagram hesabı üzerinden yaptığı açıklamada "İCAT ÇIKARMAYIN! SEKSENLERDE'YİM. Seksenler'den ayrıldığım şeklinde yapılan asılsız haberlere inanmayın. Fehmi yeni sezonda da her zamanki gibi sizlerle olacak." ifadelerini kullandı.

Yorumlar
Günün Manşetleri