MAGAZİN

Sansürsüz küfür yayınlayan Atv dizisinden tepki çeken bir sahne daha! Gel Dese Aşk yarı çıplak otel sahnesiyle yuh dedirtti!

Seyirciyle buluştuğu günden beri tepki çeken Gel Dese Aşk dizisi, skandal bir sahneyle daha gündeme geldi. Yarı çıplak otel sahnesi bu kadarına da pes dedirtirken seyirciler çareyi RTÜK'e şikayet etmekte buldu.

Kimse sınanmadığı aşkın masumu değildir sloganı ile tanıtımları haftalar önce dönmeye başlayan dizi Gel Dese Aşk, 3. bölümü ile bu akşam ATV ekranlarında izleyiciyle buluştu. Konusu ile tepki çeken dizi son bölümüyle yine eleştirilerin hedefi oldu. 

Uzun süredir ekranlarda olmayan Erkan Petekkaya ve Şebnem Bozoklu'nun başrolünde olduğu diziye İlayda Çevik, Öykü Gürman ve Ertan Saban gibi oyuncular eşlik ediyor. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Osman Sınav oturuyor.

50'li yaşlarda bir holding patronu olan Murat'ın kızının yakın arkadaşı, henüz 20'li yaşların başındaki Bahar ile olan yasak aşkını konu alan dizi ilk bölümüyle şimşekleri üzerine çekmişti. 

Senaryo gereği eşi Yasemin'den beklediği ilgiyi göremeyen 2 çocuk babası Murat, kızının en yakın arkadaşı 20'li yaşların başındaki Bahar ile gizli bir ilişki yaşamaya başlıyor.