MAGAZİN

Survivor tarihinde ilk kez olacak! Ödülü Acun Ilıcalı duyurdu

Survivor 2020'de yarışma tarihi boyunca hiç verilmemiş bir ödül verilecek. Kazanan yarışmacı Acun Ilıcalı'nın Instagram hesabından canlı yayın yapacak.

Survivor 2020'nin 67. bölümünde yarışma tarihinde bir ilk yaşancak. İletişim oyunu için kum sahada futbol maçı yapacak olan iki takım, Acun Ilıcalı'nın Instagram hesabından canlı yayın yapmak için kıyasıya mücadele edecek.

KAZANANAN TAKIM CANLI YAYIN YAPACAK

Survivor 2020 yarışmasının bugün ekrana gelecek olan 67. yeni bölümünün fragmanı yayınlandı. Survivor iletişim oyununu kazanan takım, Acun Ilıcalı'nın Instagram hesabından canlı yayın yapacak ve sorulara cevap verecek. Acun Ilıcalı sürpriz ödülü, "Survivor iletişim ödülünü kazanan takım bir ilki gerçekleştirecek. Benim Instagram hesabımdan canlı yayın yapacaklar. Survivor izleyicilerden gelen yorumları onlara ileteceğiz. Survivor tarihinin ilki olacak" sözleriyle anlattı.

Kıyasıya mücadelenin yaşanacağı oyunda sinirler de gerilecek. Yunus Emre ve Berkan arasında yaşanan tartışma Survivor fragmanına damga vurdu.

YARIŞMAYA KİM VEDA EDECEK?

Öte yandan bugün yayınlanacak bölümde bir yarışmacı adaya veda edecek. Survivor 2020'de bu hafta eleme adayları Berkan ve Mert oldu. Akşam ekrana gelecek olan bölümde ise SMS oylamasında en yüksek oy alan Gönüllüler ve Ünlülerden 2'şer yarışmacı, elemeye kalacak olan 4 adayı daha belirleyecek. Mert ve Berkan dışında isimleri söylenecek olan 4 yarışmacı arasında en az oyu alan yarışmacı Survivor'dan elenecek.

Yorumlar
Günün Manşetleri