MAGAZİN

Ünlü oyuncu Gürgen Öz'den Nusret'e koronavirüs göndermesi

Ünlü oyuncu Gürgen Öz koronavirüs salgını sebebiyle değişen hayat şartlarına dikkat çektiği görüntülerde çok konuşulacak ifadelere yer verdi. Oyuncu Gürgen Öz ünlü et lokantası sahibi Nusret ve plaj işletmelerine koronavirüs göndermesi yaparak, "Ne oldu, hani 150 liraya lahmacun satıyordunuz? Etin üzerine altın döküp yiyordunuz? Bir havalar bir havalar böyle. Ne oldu? Herkes sıfırlandı" dedi.

Oyuncu Gürgen Öz, Koronavirüs salgınının hayata dair etkileri hakkında çektiği videoda, "Ne oldu, hani 150 liraya lahmacun satıyordunuz? Etin üzerine altın döküp yiyordunuz? Bir havalar bir havalar böyle. Ne oldu? Herkes sıfırlandı" dedi.

Koronavirüs salgını etkilerini gün geçtikçe artırırken, sosyal medya hesabından paylaştığı videolar ile bilinen Gürgen Öz, konu hakkında yeni bir paylaşım yaptı. 

“Şu olaylar bize gerçekten bazı şeyleri, özümüzü hatırlatabilir. Yani, ne oldu hani 150 liraya lahmacun satıyordunuz? Etin üzerine altın döküp yiyordunuz? Bir havalar bir havalar böyle. Ne oldu? Herkes sıfırlandı”

Herkesin artık evde aynı durumda olduğunu söyleyen sözlerini şöyle sürdürdü: “Geriye ne kaldı? Sen kaldın. Bir tek sen kaldın. Şimdi senin bu havan civan yokken, kimsin bakalım sen? O yüzden hayat boş. Hiçbir şeyin yokmuş gibi yaşayacaksın.''