MEDYA

Adem Metan anlattı! Bilal Erdoğan çok yanlış tanınıyor Yayına Toyota Corolla ile geldi

Radyocu Adem Metan gazeteci Hatice Kübra Özdemir'in Youtube kanalına konuk oldu. Yayında Bilal Erdoğan'a nasıl İtalyanca şarkı söylettiğinin perde arkasını anlatan Adem Metan, Bilal Erdoğan'ın çok yanlış tanındığını belirtti.

Radyocu ve Biz10 Tv kurucusu Adem Metan, Hatice Kübra Özdemir'in Youtube kanalına konuk olarak sorularını cevapladı.

Radyoculuktan Biz10TV'ye uzanan kariyerini ve yaşadıklarını anlatan Adem Metan, çok ses getiren Bilal Erdoğan yayınının perde arkasını da ilk kez detaylarıyla anlattı.

Bilal Erdoğan'ı konuk almak için uzun süre uğraş verdiğini belirten Adem Metan, yayın teklifini kabul ettikten sonra Serkan Çağrı'nın yayına geldiğini ve Bilal Erdoğan'ın İtalyanca şarkı söylediği kaydı kendisine verdiğini söyledi. 

Adem Metan, Bilal Erdoğan'la ilgili şunları anlattı:

"Yayın çok iyi gidince, ben Bilal Bey size bir sürprizimiz var dedim. Tabi o anladı, çalma falan dedi ama biz şarkıyı çaldık. Şarkıyı çalmamızla internet sitelerinde "Bilal Erdoğan'dan İtalyanca şarkı" diye manşet girmiş. Bilal Bey programdan sonra kahve içerken ben söyledim, heryer manşet yaptı diye, o da "Yok canım kim haber yapacak" dedi. Sonrasında ise "ya ne kadar olay olmuş" dedi."

KENDİ ARABASINI KENDİSİ KULLANIYOR

Önyargı insanın gelişmesinde en büyük engel. Bilal Bey'in çok haksız yere linç edildiğini düşünüyorum. O kadar samimi, eğitimli, mütevazi bri kişi ki. Onu da şöyle anlatayım. Radyoda bekliyorum yayın için, Bilal Bey gelecek. Bir tane Toyoto Corolla yaklaştı radyonun önüne. İşaret yapıyorum çekil diye, arabada bana sellektör yapıyor. 

"Çekil Bilal Bey gelecek" diyorum sonra bir baktım arabadan Bilal Bey çıktı tek başına. Kendi arabasını kendisi kullanıyor, o kadar da mütevazi birisi."

Yorumlar
Günün Manşetleri