MEDYA

Ahmet Hakan o fotoğrafa ateş püskürdü: Yeni gelin namazı

Hürriyet Gazetesi yazarı Ahmet Hakan, sosyal medyada hızla yayılan fotoğrafı paylaşarak sert eleştirilerde bulundu. Hakan, "Yeni gelin sunumu gibi! Bu da galiba yeni gelin namazı!" ifadelerini kullandı.

Sosyal medyada yayılan "namaz" fotoğrafını köşe yazısında paylaşan Ahmet Hakan, "Bizim ceza kanununa din ve dince kutsal sayılan değerleri kişisel rüküşlüklere alet etmek” diye bir madde mi eklesek acaba? Yoksa durduramayacağız bu coşkun akan rüküşlüğü!" yorumunda bulundu.

Hakan, "Rüküş Namaz" başlığı açtığı yazısında şunları yazdı: 

YENİ GELİN SUNUMU GİBİ

Fotoğraf için "Rönesans tablosu gibi bir şey!" değerlendirmesi yapan  Hakan "Yeni gelin sunumu gibi! Bu da galiba yeni gelin namazı!" diye yazdı.

yeni gelin

HER BAKTIĞIMDA YENİ BİR DETAY YAKALIYORUM

Bir tarafta topuklu bir ayakkabı... Bir tarafta artık ne alakaysa Eyfel Kulesi magneti... Bir ayini andırırcasına düzenlenmiş tuhaf bir ışıklandırma... Kıble tarafına özenle yerleştirilmiş parfüm şişeleri... Kırlentlerin arasından göz kırpan renk uyumlu çanta... Baktıkça bakasım geliyor! Ve her baktığımda yeni bir detay yakalıyorum.

KİŞİSEL RÜKÜŞLÜKLER

Bizim ceza kanununa... “Din ve dince kutsal sayılan değerleri kişisel rüküşlüklere alet etmek” diye bir madde mi eklesek acaba?  Yoksa durduramayacağız bu coşkun akan rüküşlüğü!

Yorumlar
Günün Manşetleri