MEDYA

Akit TV'de korona virüs Amerika'nın oyunu tartışması gündeme oturdu

Akit TV'de Liberal Demokrat Parti eski Genel Başkanı Cem Toker ile Prof. Dr. Recep Seymen arasında yaşanan Koronavirüs 'Amerika'nın oyunu mu" tartışması geceye damgasını vurdu.

Fatih Dağıstanlı'nın sunup yönettiği programın stüdyo konukları Prof. Dr. Recep Seymen, gazeteci Kenan Alpay, Yeniden Refah Partisi İstanbul İl Başkanı Hüseyin Terzi ve Yeni Akit Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Ali İhsan Karahasanoğlu oldu.

Liberal Demokrat Parti eski Genel Başkanı Cem Toker ise canlı yayına video konferans ile bağlandı. ABD ile ilgili çıkan tartışmada ise ilginç diyaloglar yaşandı. 

VİRÜS 'AMERİKA'NIN OYUNU' DEDİ

Korona virüs salgınının tartışıldığı programda, Prof. Dr. Recep Seymen "Bu virüste Amerika'nın eli var" dedi. Cem Toker bunun üzerine "Var tabi, var. Böyle tartışma olmaz ya. Nasıl kanıtlıyorsun bunu? Bilim adamı mısın? Ben bu tartışmayı devam ettirmek istemiyorum. Kendiniz çalın, kendiniz oynayın" ifadeleriyle tepki gösterdi.

akit tv

'BÖYLE KALİTESİZ BİR PROGRAM GÖRMEDİM' DEYİNCE 'KAPAT O ZAMAN' YANITI ALDI

Daha sonra "Amerika'da zencilere zulüm ediyorlar, kızılderili bırakmadılar"şeklinde konuşan Seymen'e yanıt veren Toker, "Ya böyle kalitesizlik ben hiçbir programda görmedim" dedi.

Prof. Dr. Seymen bunun üzerine "O zaman bağlanma kapat, see you. I am sorry about that (Görüşürüz. Bunun için üzgünüm)" ifadeleriyle ilginç ve tepki toplayan bir cevap verdi.verdi. 

Yorumlar 2 Yorum
Günün Manşetleri