MEDYA

Buket Aydın Habertürk'le anlaştı iddiası

Demirören Medyadan istifa eden ünlü ekran yüzü Buket Aydın'ın yeni yayın yayın döneminde Habertürk ekranlarında olacağı iddia edildi.

Kanal D Ana Haber Bülteni sunuculuğundan ve Demirören Medya Grubu’ndan istifa ettiğini açıklayan Buket Aydın'ın Habertürk ile anlaştığı iddia edildi.

Kanal D Ana Haber Bülteni sunuculuğu görevinden istifa eden ve ekranlara ne zaman döneceği merak edilen Buket Aydın, dün sosyal medya hesabından açıklama yapmıştı. Aydın, paylaşımında "Mesajlarınızı okuyorum ama hepsine cevap vermem imkansız. Öncelikle beni sürekli soran anne babalarınıza hürmetlerimi iletin. Çocuklarımızın da gözlerinden öpüyorum. Yeni yayın dönemi yani Eylül ayı gibi yeniden buluşacağız" ifadelerini kullanmıştı.

Medyaradar'ın haberine göre, Buket Aydın'ın yeni yayın döneminden itibaren Habertürk TV ekranlarında olacağı bilgisine ulaşıldı.

Aydın ile Habertürk yönetimi arasında ön görüşmeler yapıldı. Medyaradar'ın verdiği kulis bilgilerine göre Buket Aydın'ın kanalın daimi sunuculuğu yerine daha önce CNN Türk ekranlarında yaptığı '40' benzeri bir programı yapması konusunda mutabakata varıldı.

Yorumlar
Günün Manşetleri