MEDYA

Deniz Zeyrek'ten muhalefete bomba eleştiri! Mezarlıklarda ölü sayıyorlar

Sözcü yazarı Deniz Zeyrek, Habertürk'te katıldığı programda muhalefeti koronavirüs ölü sayısı üzerine yaptıkları spekülasyon nedeniyle eleştirdi. Zeyrek, koronavirüsle mücadele konusunda cesur olma çağrısı yaptı, "Çıksınlar, yiğidin hakkını teslim etsinler." dedi.

Habertürk ekranlarında gündemi değerlendiren gazeteci Deniz Zeyrek, muhalefeti koronavirüs konusunda topa tuttu.

Koronavirüs ölü sayısı üzerinden siyaset yapmaya çalışan muhalefet için sert sözler söylerken bir yandan da muhalefeti koronavirüsle mücadele konusunda cesur olma çağrısı yapan Sözcü yazarı Deniz Zeyrek, "Çıksınlar, yiğidin hakkını teslim etsinler." dedi.

deniz zeyrek

MEZARLIKLARDA GİDİP ÖLÜ SAYIYORLAR

"Muhalefeti, koronayla mücadele konusunda biraz cesur olmaya davet ediyorum. Çıksınlar, yiğidin hakkını teslim etsinler. Şöyle şeyler yapılıyor; mezarlıklarda gidip ölü sayıyorlar. Bu doğru bir yaklaşım değil. Ne olacak, neyi kanıtlayacaksınız? 'Bize söylenenden daha fazla ölü varmış' gibi bir şeye girmişler. Bu doğru değil. Bu çok yanlış. Etiğe de sığmaz. Mezarlıklarda gidip kayıt tutmak, 'geçen sene şu kadar ölü vardı, bu sene bu kadar ölü var.' Aradaki farkı sakladıkları... Bu mudur meselemiz?" diyen Zeyrek, "Bizim bugün acil servislerimizde, yoğun bakımlarımızda bir şey yaşanmıyor. İspanya'dan, İtalya'dan gördüğümüz şeyleri burada görmüyoruz. Bununla gurur duymak lazım" ifadelerini kullandı.

Yorumlar 10 Yorum
Günün Manşetleri