MEDYA

Fatih Altaylı'dan ortalığı karıştıran Buket Aydın açıklaması! Önce yazdı sonra sildi

Gazeteci Fatih Altaylı yaptığı paylaşımla ortalığı karıştırdı. Demirören Grubu'ndan istifa eden Buket Aydın'ın HaberTürk'te başlayacağına yönelik iddiaları yalanladı.

Habertürk Gazetesi köşe yazarı ve Habertürk TV sunucusu Fatih Altaylı, Kanal D’den ayrılan Buket Aydın’ın Habertürk’te yer alacağı iddiaları hakkında sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yapmıştı.

Fatih Altaylı, “Soranlar için söyleyeyim. Buket Aydın ın Eylül ayında izleyicileri ile buluşacağı kanalın Habertürk ya da Ciner grubundaki herhangi başkanbir kanal olmayacağını söyleyebilirim.” ifadeleriyle Kanal D’den ayrılan sunucunun Habertürk ile anlaştığı iddialarını net bir dille yalanlamıştı.

Fatih Altaylı, Buket Aydın hakkında yaptığı açıklamayı sosyal medyadan sildi.

Altaylı’nın paylaşımını silmesinin ardından gelen sorular üzerine yeni bir açıklama yaptığı görüldü.

Fatih Altaylı, “Yazılarım dışındaki tweetleri yeterince okunduktan sonra sildiğimi takipçilerim bilir.” ifadelerini kullandı.

Daha sonra bir paylaşım daha yapan Altaylı, “Madem çok merakmediyorsumuz bir kez daha yazayım. Buket Aydın ın Habertürk te görev alacağı haberi palavradır. Okurlar bana sorduğu İçin yazmıştım. Önemsediğim için değil.” ifadeleriyle Buket Aydın hakkındaki iddiaları yalanladı.

Yorumlar
Günün Manşetleri