MEDYA

Hürriyet'te deprem! Genel Yayın Yönetmeni istifa etti

Hürriyet Gazetesi eşine rastlanmamış bir şekilde işten atma iddialarıyla çalkalanıyor. İşten çıkarmalardan haberi olmayan Genel Yayın Yönetmeni Vahap Munyar'ın da istifa ettiği söyleniyor.

Hürriyet gazetesi, işten çıkardığı çalışanlarına durumu mesai saatini bitiminde evlerine gönderdiği tebligatla bildirdi. Çınar Oskay, İpek Yezdani, Sebati Karakurt, Kenan Başaran, İbrahim Yurtbay, Önder Öndeş, Dürdane Kırçuval gibi isimlerin tebligatla işten atılan isimler.

GENEL YAYIN YÖNETMENİNİN HABERİ YOKTU

Ortaya atılan iddiaların en can alıcı noktası ise gazetenin Genel Yayın Yönetmeni Vahap Munyar'ın A takımından isimlerin işten çıkarıldığından haberinin olmaması. 

VAHAP MUNYAR İSTİFA ETTİ

Sıradışı tenkisatla deprem yaşayan Hürriyet Gazetesi'nden yeni haberler gelmeye devam ediyor. İddialara göre işten çıkarmalardan haberi olmayan Genel Yayın Yönetmeni Vahap Munyar istifasını verdi. Hürriyet yönetimi de Vahap Munyar’ın istifası kabul etti. Hürriyet'teki son dakika gelişmeleri İzzet Çapa twitter hesabından şöyle duyurdu:

MAİL HESABIM KAPATILINCA ÖĞRENDİM

Hürriyet Sehahat ekinin Genel Yayın Yönetmeni Serkan Ocak da kovulan isimler arasında. Ocak haberi twitter hesabından böyle duyurdu:

Yorumlar
Günün Manşetleri