MEDYA

Netflix yeni Türk dizisi Aşk 101 tepki yağdı! LGBT propagandası mı? Aşk 101 konusu ne, oyuncular kim?

Aşk 101 orjinal ismiyle Love 101 Netflix’te yayınlanacak bir Türk gençlik dizisi. 8 bölümden oluşacağı açıklanan Aşk 101’in fragmanı yayınlandı. Aşk 101 Osman karakteri ise en çok dikkat çeken karakter oldu. Peki Aşk 101 ne zaman başlayacak? Sosyal medyada gençlerin ahlakını bozduğu gerekçesiyle diziye tepki yağdı. Aşk 101 oyuncu kadrosunda kimler var?

Netflix yeni dizisi Aşk 101, sosyal medyada büyük tepkilere neden oldu. Aşk 101 fragmanı yayınlandıktan sonra dizideki Osman karakterinin eşcinsel olduğu ortaya çıkınca ortalık ayağa kalktı. Büyük tepki alan bu diziyle ilgili gerçekleri sizler için derledik.
Aşk 101 Karakterleri oyuncular kimler? lgbt propagandası mı yapıyor? Aşk 101 ne zaman başlayacak?

Öncelikle Aşk 101 orjinal adıyla Love 101 dizisinin konusu nedir ona bakalım... Sıradan bir gençlik dizisi olmasının yanında Netflix'in formatına uygun olarak LGBT propagangansına hizmet için eşcinsel karakterler de yer alıyor dizide. 

AŞK 101 KONUSU NEDİR?
1998 yılında geçen ve günümüze uzanan Aşk 101,okula devam edebilmek için en sevdikleri öğretmenlerini okulda tutmak üzere plan yapan 17 yaşında bir grup asi gencin hikayesini konu alıyor. Öğretmenlerini yeni basketbol koçlarına aşık etmek üzere işe koyulduklarında ise asıl kendileri aşkı keşfetmeye başlarlar. Çıktıkları bu yolculukta birbirleri hakkında bildiklerinden çok daha fazla ortak noktaları olduğunu, beraberken ne kadar güçlü olduklarını ve sevginin zorla var edilemeyeceğini fark ederler.

AŞK 101 OYUNCULARI KİMLER? 

Pınar Deniz, Kubilay Aka, Mert Yazıcıoğlu, Alina Boz, Selahattin Paşalı, İpek Filiz Yazıcı ve Kaan Urgancıoğlu gibi  oyuncu kadrosuna sahip.