MEDYA

Rasim Ozan Kütahyalı'dan ekranlara dönmek için Bahçeli hamlesi

Boşnaklara yönelik skandal sözleri nedeniyle ekranlardan uzaklaştırılan Rasim Ozan Kütahyalı bir süre önce Güneş gazetesinde yazmaya başlamıştı. Rasim Ozan Kütahyalı şimdi de Beyaz TV'de görünmeye başladı. Kütahyalı'nın Bahçeli ile görüşmesini sosyal medyadan paylaşması dikkat çekti.

Boşnaklara yönelik skandal sözleri nedeniyle Türk medyasından afaroz edilen Rasim Ozan Kütahyalı, MHP lideri Devlet Bahçeli ile telefon görüşmesi yaptı. Rasim Ozan Kütahyalı, Bahçeli'nin "Seni ekranlarda görmeyi özledim" dediğini savundu.

Kütahyalı'nın bu açıklamaları ekranlara dönmesinin önündeki en büyük engel olan MHP'li Saffet Sancaklı'ya mesaj olarak yorumlandı

Beyaz TV’de Türker Akıncı'nın sunuculuğunu yaptığı Ortak Akıl programına Güneş gazetesi yazarı Rasim Ozan Kütahyalı görüntülü olarak katıldı. MHP lideri Devlet Bahçeli, Türker Akıncı'ya program akışı dolayısıyla canlı yayında teşekkür ve tebriklerini mesajla ilettiği iddia edildi.

Rasim Ozan Kütahyalı, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım MHP lideri Devlet Bahçeli ile telefon görüşmesi yaptığını belirtti.

Kütahyalı, “Sayın Bahçeli ile bugün yaptığımız telefon konuşması hakikaten beni çok etkiledi. Devlet Bey’in babacan üslubu ve beni ekranlarda görmeyi özlediğini söylemesi beni çok duygulandırdı. Çok mutlu oldum. Sağolsun, varolsun. CHP’nin 3 Mayıs 1944 zulümlerini yeniden lanetle anıyorum.” ifadelerini kullandı.

rasim ozan

rasim

Yorumlar 4 Yorum
Günün Manşetleri