MEDYA

Süleyman Soylu namussuz demişti! Saygı Öztürk canlı yayında ağladı

KRT TV'de bir programa katılan Saygı Öztürk gözyaşlarını tutamadı. Sözcü gazetesi yazarı Saygı Öztürk'ün Bahar Ayvazoğlu ve eşi hakkındaki yazıları üzerine iddiaları yalanlayan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Saygı Öztürk’ün bu yazısı namussuzluktur" demişti.

Süleyman Soylu'nun hedefindeki isim gazeteci Saygı Öztürk, dün KRT TV'de katıldığı bir programda yaşananların sorulması üzerine cevap verirken canlı yayında gözyaşlarına hakim olamadı. 

40 YILDIR NAMUSSUZLUK YAPMADIM, YAPMAM DA

Soylu'nun bu sözlerine KRT TV'de yayınlanan Söz Meclisi'nde yanıt veren Öztürk, "Saygı Öztürk olarak bugüne kadar sadece gazetecilik yaptım ve gazetecilik yapmaya devam edeceğim. Samimi söylüyorum çok üzüldüm. Bir bakanının böyle dememesi lazım, böyle yazmaması lazım. Vallahi ülkem için üzülüyorum. Malımızı, canımızı, namusumuzu emanet ettiğimiz Bakanın böyle yapmaması lazımdı. 40 yıldır bu tür polemiklere girmedim. Demokrat Parti Genel Başkanlığı döneminden beri de görüşmedim. 40 yıldır namussuzluk yapmadım bundan sonra da yapmam. Ben kalemimi satmam." diyerek gözyaşlarını tutamadı.

Öztürk, daha sonra programa devam edemedi ve yayından ayrıldı.

SOYLU'DAN YENİ TWEET: SAYGISIZ ÖZTÜRK

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu sosyal medya hesabından yeni bir paylaşım yaptı. Soylu, "#SAYGIsızÖZTÜRK 1- Haysiyet cellatlığı yaptın 2- Şimdi de yalan söylüyorsun. Seni Türkiye'nin tüm namuslu insanlarına şikayet ediyorum" ifadelerini kullandı.

saygı öztürk

Yorumlar 18 Yorum
Günün Manşetleri