MEDYA

Yılmaz Özdil'den kaçak villa savunması! Battıkça battı

Bodrum Bitez'deki kaçak villası ile gündemden düşmeyen Sözcü Yazarı Yılmaz Özdil villa ile ilgili ilk kez açıklama yaptı. Yılmaz Özdil villa açıklamasında suçu siteyi yapan şirkete attı.

Sözcü yazarları Uğur Dündar, Yılmaz Özdil ve Gökmen Ulu’nun SözcüTV'de yaptığı programda Yılmaz Özdil'in kaçak villası gündeme geldi. Yılmaz Özdil konuyla ilgili ilk defa açıklama yaparak kendini savundu. 

Bodrum'un Bitez sahiline kondurduğu yara kaçak villası hakkında konuşan Yılmaz Özdil yarım saat konuştu ama hiç bir şey anlatmadı. Üstelik suçu siteyi yapan şirkete attı. 

Villanın fiyatı ve büyüklüğü ile ilgili yapılan haberlerin gerçekleri yansıtmadığını belirten Sözcü yazarı Yılmaz Özdil, villayı Mustafa Kemal Atatürk kitabını yazmadan önce aldığını ifade etti. 

SİTEYİ YAPAN ŞİRKETE ATTI

Yılmaz Özdil villa ile ilgili şunları söyledi: "Evi yapan biz değiliz, evi yapan sitenin şirketi. Bu inceleme neticesinde Bodrum Belediyesi bir açıklama yapacak. Bunu bekliyoruz, sonra açıklama yapacağım.
Bu arada evimin fotoğraflarını çeken, yayınlayanlarla daha sonra hesaplaşacağız. Bodrum Belediyesi kaçaksa yıkar, değilse de değil der."

Yorumlar 18 Yorum
Günün Manşetleri