OTOMOBİL

Sıfır otomobil fiyatları ne kadar? Markalar Ağustos ayı güncel rakamları açıkladı! İşte güncel araba fiyatları

Güncel araba fiyatları ne kadar? Sıfır otomobil fiyatları, ikinci el araçlara gelen zamlardan sonra en çok merak edilen konu oldu. Markalar güncel model fiyatlarını açıklamaya başladı. Peki hangi markanın hangi modeli en ucuz? İşte 2020 güncel otomobil fiyatları...

Otomobil almak isteyen vatandaşlarımızın merak ettiği Ağustos 2020 sıfır otomobil fiyat listesi otomotiv firmaları tarafından güncellenmeye başladı. 

Otomotiv markaları her ay olduğu gibi bu ay da fiyatlarda artış yaptı. Bazı firmalar henüz yeni fiyatları belirleyememişken ortalama olarak 7 bin lira civarında zamlar gözden kaçmadı

Koronavirüs nedeniyle dünyada büyük bir kriz yaşandığı ve sıfır araba üretimine ara verildiği için, ikinci el otomobillerin fiyatlarında büyük bir patlama oldu.

Haziran ayı itibari ile sosyal hayatı tekrar canlandırmak için yapılan çalışmalarda bankalar taşıt kredisi vermişti. Kamu bankalarının bazı otomotiv firmalarının fiyat artışından sonra düşük faizli kredi desteğini geri çekmesi vatandaşı zor duruma sokmuştu. Bu yüzden Ağustos ayı sıfır araç fiyatları çok merak ediliyordu.

İşte marka marka güncel otomobil fiyatları: