SAĞLIK

Ercüment Ovalı'dan koronavirüs aşısı için yeni açıklama!

Prof. Dr. Ercüment Ovalı , koronavirüse karşı yürüttüğü aşı çalışmasıyla ilgili yeni bir açıklamada bulundu. Sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan ovalı, aşı çalışmasının 1. basamak testleri başarıyla geçtiğini belirtti.

Prof. Dr. Ercüment Ovalı, yeni tip koronavirüse (Kovid-19) karşı yürüttüğü aşı çalışmasıyla ilgili Twitter hesabından açıklama yaptı.

Daha önce hali hazırda tedavide kullanılan bir ilacı müjdeymiş gibi duyuran ve tepki çeken Ovalı, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

"Aşı çalışmamız 1. Basamak testleri başarı ile geçti. Kısmet 2. Basmak ve 3. Basamak testlere. Dostlara müjde, ak ve kara trollere ise yeni bir iş kapısı. Hadi eleştirin, yerden yere vurun, 50 günde bu kadar yapabildik."

<blockquote class="twitter-tweet"><p lang="tr" dir="ltr">Asi çalışmamız 1. Basamak testleri başarı ile geçti kismet 2. Basmak ve 3. Basamak testlere dostlara müjde ak ve kara trollere ise yeni bir iş kapısı. Hadi elestirin....yerden yere vurun.... 50 günde bukadar yapabildik......</p>&mdash; Ercüment Ovalı (@ercumentovali) <a href="https://twitter.com/ercumentovali/status/1262574451562106880?ref_src=twsrc%5Etfw">May 19, 2020</a></blockquote> <script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

Yorumlar 1 Yorum
Günün Manşetleri