SİYASET

9 yaşındaki Sena'dan Erdoğan'a duygu dolu mektup

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Almanya'da yaşayan 9 yaşındaki minik Sena'nın Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yazdığı mektubu sosyal medya hesabından paylaştı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Dolmabahçe Çalışma Ofisi’nde Uluslararası Demokratlar Birliği (UID) Genel Başkanı Köksal Kuş ve beraberindeki heyeti kabulünde, kendisine yazılan bir mektup eline ulaştı.

Almanya’da yaşayan minik Sena Yaman’ın mektubunu açan Erdoğan, mektubu tebessüm ederek okudu.

"SEN HİÇ ÜZÜLME, ÇÜNKÜ BEN DE ÇOK ÜZÜLÜRÜM"

Almanya’da yaşayan Sena Yaman’ın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yazdığı mektupta, "Sevgili Recep Tayyip Erdoğan, ben Sena Duman ve seni gerçekten çok ama çok seviyorum. Bence Türkiye, senin sayende bu kadar güzel oldu. Kardeşim Zeynep de seni çok seviyor. Bir de 4 ablam var. Onların da size çok selamı var. Sen hayatımda gördüğüm en iyi kişisin. Sen hiç üzülme, çünkü sen üzüldüğünde ben de çok üzülürüm” ifadelerine yer verildi.

FAHRETTİN ALTUN: "7'DEN 70'E HERKESİN GÖNLÜNDE OLAN BİR LİDERİMİZ VAR"

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, toplantıda yaşanan mektup detayını, Twitter hesabından kamuoyuna duyurdu. Altun paylaşımında, "9 yaşındaki Sena, Tayyip dedesine Almanya’dan sevgi dolu bir mektup yazmış. Kardeşi Zeynep’in de Tayyip dedesine olan sevgisinden bahsetmiş. Sena mektup yazar da Tayyip dedesi toplantı dahi olsa okumaz mı hiç? Hamdolsun 7’den 70’e herkesin gönlünde olan bir liderimiz var" ifadelerini kullandı.

Yorumlar 1 Yorum
Günün Manşetleri