SİYASET

CHP'li Engin Özkoç hakkındaki 3 fezleke Meclis'te!

CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç hakkında hazırlanan biri cumhurbaşkanına hakaretten olmak üzere 3 ayrı fezleke Meclis'te karma komisyona gönderildi.

Mecliste  skandal açıklamalar yapan ve Erdoğan'a hakaret eden CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç hakkında 3 ayrı fezleke Meclis'e gönderildi.

Rusya dönüşü gazetecilere açıklama yapan Başkan Erdoğan, Engin Özkoç'un skandal açıklamalarına çok sert tepki göstermişti. Erdoğan, "Ben Türkiye Cumhuriyeti'nin Cumhurbaşkanıyım. Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanına kalkıp da bu tür edepten, ahlaktan yoksun, böyle akla hayale gelmeyecek hakaretleri yapmaya ne yasalarımız ne örfümüz ne adetimiz müsaade eder. Tabi dün TBMM bugüne kadar yaşamadığı bir tabloyu yaşadı. Ülkemizde parlamentonun böyle tabloyu yaşamasını hiç istemezdik." dedi.

NELER OLMUŞTU?

CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, Suriye'nin İdlib kentinde 34 şehit verdiğimiz yaşanan kriz sonrası Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik hakaret etti. CHP'li Özkoç'un bu hakaretlerinin ardından Meclis Genel Kurulu karıştı, milletvekilleri tekme tokat birbirine girdi.Kavgada ağır darbeler alan Engin Özkoç'un kafasında ve yüzünde şişlikler oluştu.

Yorumlar 1 Yorum
Günün Manşetleri